جنسی تجربه‌ای متأسفانه برای ن است. تقریباً از هر 5 زن در ایالات متحده مورد قرار گرفته است و مهاجمان آنها تقریباً مرد هستند. این نوع خشونت می تواند یک زن را عمیقاً مطمئن نکند که مردان به آن اعتماد کنند. این یک مشکل خوب است که مردان ایجاد نمی کنند اما مردان خوب می توانند به اصلاح آنها کمک کنند.

در طول سالهای گذشته ، من دلگرم شده ام که تماشا می کنم مبانی مردانی در کاهش خشونت علیه ن علاقه مند باشند. مردان با مقابله با فرهنگ به عنف قدرتمند برای تغییر عمل می کنند. من معتقدم که مردان سالم ، همدلی به خوبی برای کمک به ن بازمانده در بهبود و بازسازی پس از خشونت جنسی هستند. این فرصتی بی ارزش برای کمک به بهبودی است که می خواهم درباره آن صحبت کنم و از شما می خواهم که در این زمینه شرکت کنید.

وقتی 24 ساله بودم و در خارج از کشور زندگی می کردم ، توسط گروهی از مردان جوان مورد قرار گرفتم. فکر می کردم یکی از این مردها دوست من بوده است.

به دنبال ، من غالباً وحشتناک بودم که بدون کمک دارو و شخص امنی در کنار من بخوابم ، زیرا آگاهی از دستم می رود. رفتن به دنیای کار ، خریدن مواد غذایی و غیره ، کار بزرگی و تحقیرآمیز بود زیرا محرک های حسی مرا به سمت فلاش های وحشیانه این رویداد سوق می دادند که باعث می شد بیش از حد از مردانی که در آنجا حضور ندارند ، جلوگیری کنم. مجدد به به هر زمینه ای ، همواره من را به حالت انكار ناآرام یا حیرت زده سوق می دهد ، كه در آن بسیار گیج می شوم و نمی توانم درک كنم كه چطور چنین سری از وقایع می تواند رخ دهد.

من باید حالت اشتباه را تکرار کنم: "باید یک اشتباه وجود داشته باشد." آرزو می کردم هر اثری از وقایع آن شب پاک شود ، خودم و بدنم در آن گنجانده شود. من نمی دانم که آیا این ممکن است برای من همیشه احساس دوباره و تمیز دوباره.

مانند اکثریت قریب به اتفاق موارد گزارش شده ، تجربه من با سیستم دادگستری منجر به محکومیت نشد. در ایالات متحده ، به ازای هر 1000 مورد ، فقط 7 مورد منجر به محکومیت جنایی می شوند. دانستن اینکه چگونه سیستم های عدالت ناکارآمد در متوقف کردن سوء استفاده کنندگان جنسی مؤثر هستند ، ترس را در من ایجاد کرده است که هرگز نمی تواند کاملاً پاک شود.

از طرف دیگر ، به این نتیجه رسیدم که حتی اگر احتمال محکومیت برای ارتکاب خشونت جنسی بسیار کم باشد ، بیشتر مردان هرگز نمی کنند. بسیاری از مردان از این مفهوم وحشت دارند. این خطر عواقب نامطلوب نیست که مانع انجام این خشونت مردان شود. این همدلی ، نجابت و اخلاق است که احتمال جنسی را نفی می کند. با یادآوری این موضوع ، دوباره به من ایمان دوباره نسبت به مردان و طبیعت انسانی تأکید کرد و ترس را به اندازه کافی کاهش داد تا به من اجازه دهد زندگی عادی داشته باشم.

بهبودی من به همبستگی و حمایت دوستان نزدیک مرد کمک کرد. اعتماد من به مردها توسط مردانی که به من کرده بودند و با تلاش زیاد دستگاه قضایی برای متوقف کردن مهاجمان ، عمیقاً متزل شده بود. اعتماد به نیمی از جمعیت یک سرمایه قدرتمند برای از دست دادن است ، به همین دلیل من به سه دوست عزیزم مرد برای کمک به آنها رسیدم و آنها به من حمایت کردند. آنها احساسات شدید من را بدون قضاوت آب کردند. آنها هر حرفی را که باید بگویم گوش می دادند و جواب می دادند. آنها اطمینان حاصل کردند که وقتی احساس امنیت نمی کنم با من هستند. آنها به توانایی من در بهبودی اعتقاد داشتند و روزانه آن را به من یادآوری می کردند. آنها با من احساس کردند. آنها در کنار من ایستادند. آنها مرا مراقبت کردند.

بنابراین پیام من این است: اگر شما مرد هستید و یک زن به شما رسیده است تا در مورد خشونت جنسی صحبت کند ، به شما فرصتی بی ارزش برای انجام کار خارق العاده ، تأیید مجدد اعتماد و ارزش شخصی ، تغییر زندگی داده می شود. و شما می توانید آن را انجام دهید! دستور العمل بسیار ساده است. با تمایل بدون مانع گوش دادن و آموختن و همراه او در سفر او ، می توانید نتیجه را به سمت آینده ای بسیار روشن تر برای او تغییر دهید.

اگر هنوز هم می ترسید که ممکن است اشتباه بگویید یا اشتباهی مرتکب شده اید ، زیرا تجربه نه از خشونت جنسی را کاملاً درک نمی کنید ، در اینجا لیست کوتاهی از پیشنهادات برای قرار گرفتن خود در مکالمات آزاد پیرامون ترومای جنسی و برای تغییر زندگی ارائه می شود. اگر یک بازمانده برای کمک به شما کمک می کند ، پشتیبانی کنید.

و اگر هر یک از این نکات برای شما ساده یا تسویه حساب به نظر می رسد ، لطفا اذیت نشوید. من به انواع تصورات غلطی که در طول سفر با آنها روبرو شده ام پاسخ می دهم؛ برخی از آنها تصور غلط از طرف مردان مهربان هستند که می توانند قهرمان ارزنده ای در کمک به ن آسیب دیده از خشونت جنسی باشند.

منبع :  ثانیکالا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جزوات و پاورپوینت آهنگ شاد ارکستری تالار برای عروس و دامادترکی فارسی کردی عربی شمالی لری لکی دانلود بازی های روز دنیا مجله مزرعه پرورش طیور سیمرغ فونت فا -ژاژخا- همه چی موجوده nabake